Dalīties:

LANĪDA, Citadele, City24 Nekustamo īpašumu profesionāļu konference Cēsīs

LANĪDA, Citadele, City24 Nekustamo īpašumu profesionāļu konference Cēsīs

Kad: 01.12.2023

Ilgums: 10:00 - 19:00

Norises vieta: Cēsīs – Nekustamo īpašumu profesionāļu konferencē 2023!

Biļete: 60 - 120 EUR

2023. gada 1. decembrī tiekamies Cēsīs – Nekustamo īpašumu profesionāļu konferencē 2023!

Lai diskutētu par aktuālajiem jautājumiem, analizētu datus un pārspriestu tendences, kā arī meklētu risinājumus problēmjautājumiem nozarē, Latvijā lielākā un jaudīgākā nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA sadarbībā ar nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv, banku Citadele 1. decembrī organizēs nekustamo īpašumu nozares profesionāļu konferenci.

 

 • Aktuāla informācija un kvalitatīva diskusija
 • Koprades sesijas nozarei aktuālu risinājumu meklēšanai
 • Konkursa GADA AĢENTS noslēgums un laureātu sveikšana
 • un pāri visam- satikšanās prieks un nozares svētki!

Ieejas kartes šogad iespējams iegādāties ērtāk un ātrāk Mobilly aplikācijā sadaļā “Citi pakalpojumi”.

Ieejas kartes vērtība:

 • LANĪDA biedriem: 60,00 EUR
 • LANĪDA asociēto biedru darbiniekiem: 90,00 EUR
 • Citiem interesentiem, kuri nav LANĪDA biedri: 120,00 EUR

Tāpat šogad dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja izmantot īpašo piedāvājumu, iegādājoties 3 vai vairāk ieejas kartes:

 • LANĪDA asociētajām kompānijām, pērkot vismaz 3 ieejas kartes, viena kartes vērtība: 70,00 EUR
 • Citiem interesentiem, kas nav LANĪDA biedri, iegādājoties vismaz 3 ieejas kartes, vienas vērtība: 100,00 EUR

Lai pieteiktu šo piedāvājumu, aicinām rakstīt lanida@lanida.lv.

Pasākums norisināsies Cēsīs, Vidzemes koncertzālē, un līdztekus konferencei visas dienas garumā koncertzālē pirmo reizi norisināsies “Cēsu mājokļa diena”, pulcējot uzņēmējus, kas piedāvā pakalpojumus, preces, produktus ar nekustamo īpašumu attīstību, apsaimniekošanu, būvniecību, labiekārtošanu u.tml. saistītās jomās. Uzņēmēju izstāde tiek organizēta sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību.

“LANĪDA konference ir tradīcija, kad vienkopus pulcējam ne tikai mūsu biedrus un sadarbības partnerus, bet ikvienu, kas profesionāli darbojas nekustamo īpašumu un saistītajās nozarēs. Šis pasākums ir ne vien atskats uz aizvadīto gadu, bet arī kvalitatīva diskusija par nozīmīgākiem jautājumiem,” saka LANĪDA valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits.

Konferences laikā plānots runāt par aktuālo situāciju ekonomikā Latvijā un pasaulē un tās ietekmi uz nekustamo īpašumu jomas attīstību. Nozīmīga konferences daļa veltīta daudzpusīgai diskusijai par to, kā “atdzīvināt” Rīgas centru un panākt dzīvojamā fonda attīstību reģionos u.tml.

Šī gada konferences laikā notiks pirmais nekustamo īpašumu nozares hakatons, kura laikā visi pasākuma dalībnieki tiks iesaistīti risinājumu meklēšanā aktuāliem problēmjautājumiem nozarē, t.sk. Rīgas centra “atmodināšanai” u.tml.. Bet konferenci tradicionāli noslēgs konkursa “Gada aģents” laureātu sveikšana – šogad jau septiņās nominācijās, tādējādi mēs vēlamies atzīmēt tos nozares profesionāļus, kuri 2023. gadā savā darbībā demonstrējuši izcilu klientu apkalpošanas servisu, profesionālo izaugsmi, strādājuši ar augstiem rezultatīvajiem rādītājiem,” papildina A. Šmits.

Lai atzīmētu nekustamo īpašumu nozares profesionāļus, kuri 2023. gadā savā darbībā demonstrējuši izcilu klientu apkalpošanas servisu, profesionālo izaugsmi, strādājuši ar augstiem rezultatīvajiem rādītājiem, Latvijas lielākā un jaudīgākā nekustamo īpašumu nozares asociācija LANĪDA izsludina konkursu “GADA AĢENTS 2023”.

Konkursā “GADA AĢENTS 2023”laureāti tiks noteikti septiņās kategorijās:

 • “LANĪDA GADA JAUNAIS AĢENTS”
 • “LANĪDA GADA AĢENTS” dzīvojamā fonda pārdošanas segmentā
 • “LANĪDA GADA AĢENTS” īres segmentā
 • “LANĪDA GADA AĢENTS” komercobjektu segmentā
 • “GADA AĢENTS – REPUTĀCIJAS LĪDERIS”

“Konkursa mērķis ir arvien vairāk pievērst gan nozarē strādājošo, gan sabiedrības uzmanību kvalitātes jautājumiem nekustamo īpašumu tirgū un veicināt nekustamo īpašumu aģentu profesionālo izaugsmi un regulāru kvalifikācijas celšanu, lepoties un izcelt labo pieredzi un praksi, novērtēt to,” saka LANĪDA izpilddirektore Sandra Rasnača.

Konkursa “GADA AĢENTS 2023” nolikums lasāms šeit:  https://ej.uz/ztcn

Pieteikumus gaidīsim līdz 2023. gada 17. novembrim. Pretendentus vērtēs atsevišķas komisijas un noteiks labāko.

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, savus apbalvojumus pasniegs arī banka “Citadele” un lielākais nekustamo īpašumu sludinājumu vortāls “City24.lv”.

Laureāti tiks paziņoti un sveikti Nekustamo īpašumu nozares gada noslēguma konferencē 2023. gada 1. decembrī Cēsīs.

Uz tikšanos 1. decembrī Cēsīs, lai satiktos, būtu kopā, izbaudot kvalitatīvu saturisko programmu un diskusiju par aktuālo nozarē, piedalītos pirmajā nekustamo īpašumu nozares hakatonā, noskaidrotu, kuri šogad būs konkursa “Gada aģents” laureāti, izbaudītu gardu ēdienu un gaumīgu izklaidi.

Konferences organizatori: Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA, nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv, banka Citadele.

Konferences atbalstītāji: Cēsu novada pašvaldība, žurnāls “Kvadrātmetrs”, VAS “Valsts nekustamie īpašumi”.