Pārlekt uz galveno saturu
Home
Mail
Home
Mail

Par mums

PAR LANĪDA

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA ir lielākā un ietekmīgākā nekustamo īpašumu darījumu nozares organizācija Latvijā, kas pārstāv lielākās un godprātīgākās kompānijas un nekustamā īpašuma starpniekus, kuri savā darbībā īsteno profesionālus darbības principus. LANĪDA iestājas par sakārtotu nozari, kas darbojas uz tiesiskiem pamatiem un augsti profesionālu kompāniju darbību, kas nodrošina  klientiem drošus darījumus un ētisku saskarsmes kultūru.

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA dibināta 1994.gadā. Tā ir patstāvīga, brīvprātīga sabiedriska organizācija, kura apvieno sertificētus aģentus un aģentu asistentus. Tās biedru rindās ir Latvijā pazīstamas un nekustamo īpašumu darījumu tirgū sevi pierādījušas nekustamā īpašuma firmas. Asociācija LANĪDA ir vienmēr atvērta profesionāļiem, kas vēlas strādāt godīgi un ievērot savā darbā asociācijas Ētikas kodeksu un Prakses standartus. Viens no LANĪDA darbības pamatvirzieniem ir maksimāla nekustamo īpašumu tirgus sakārtošana, veicinot savu biedru zināšanu un profesionālisma līmeņa paaugstināšanu, kā arī standartizējot to darbību.

Asociācijas LANĪDA darbības noteikumi paredz, ka visi asociācijas biedri savā darbā ievēro Eiropas Standartu LVS EN 15733:2010 "Nekustamā īpašuma aģenti - Prasības nekustamā īpašuma aģentu pakalpojumu sniegšanai".

Asociācijas LANĪDA biedriem tiek piešķirts viņu profesionālās kompetences apliecinošs dokuments. Ieviešot brīvprātīgās sertificēšanās sistēmu, asociācija LANĪDA strikti nodala sertificētus profesionāļus no amatieriem, tādējādi sakārtojot profesionālo vidi un garantējot klientiem maksimālu darījumu drošumu un augstu apkalpošanas līmeni.

LANĪDA Sertifikācijas birojs ir akreditēts Latvijas Nacionālajā akreditācijas birojā un ir kompetents veikt personu sertificēšanu šādās sfērās: nekustamā īpašuma aģenta asistentu un nekustamā īpašuma aģentu sertificēšana. Sertifikāts ir apliecinājums, ka aģents darbojas saskaņā ar nozares izstrādātām vadlīnijām.

 

LANĪDA sabiedriskais labums
LANĪDA - Aģentiem:
  • Sertificēšana
  • Darbā iekārtošana
  • Kvalifikācijas celšana
  • Palīdzība starptautisko kontaktu dibināšanā
  • Operatīva informācija par Latvijas un Starptautisko nekustamo īpašumu tirgu
LANĪDA - Sabiedrībai:
  • Sertificētu starpnieku datu bāze
  • Konsultācijas
  • Strīdu izskatīšana
  • Informācija par nekustamo īpašumu tirgu
  • Asociācijas LANĪDA biedra statuss garantē Jūsu darījumu drošību