Šo piektdien, 13. oktobrī, tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notiks Mājokļu diena

Dalīties:


Šo piektdien, 13. oktobrī, tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notiks Mājokļu diena

Lai sniegtu iespēju interesentiem vienuviet uzzināt par mājokļu piedāvājumu, iespējām jaunajos projektos, tirgus tendencēm un finansēšanu, piektdien, 13. oktobrī, no plkst.10.00 līdz 19.00 tirdzniecības centrā “Domina Shopping” norisināsies Mājokļu diena.

Pasākumu organizē lielākā nekustamo īpašumu darījumu asociācija Latvijā LANĪDA sadarbībā ar “EfTEN Capital” un banku Citadele, un tajā piedalīsies 20 kompānijas, kuru profesionālie konsultanti apmeklētājiem sagatavojuši ne vien kompetentākās atbildes āķīgākajiem jautājumiem, gan par nekustamā īpašuma iegādi, gan par jaunajiem dzīvojamajiem projektiem, bet arī īpašus piedāvājumus mājokļu pieejamībai un iegādei.

Mājokļa dienā piedalīsies: “YIT LATVIJA”, “Kaamos Real Estate”, “ARCO REAL ESTATE”, “Prime Realty”, “Guru real estate”, “CODO REAL”, “Estera Development”, “LATIO”, “Green Space”, “Harmony Home”, “Hepsor”, projekts “Ezerjugla”, “Starlex Real Estate”, “Tribus Realty”, “IMPERIO”, “PICHE”, “Pillar Capital”, “Merks mājas”, “Vestabalt”.

Pasākums tiks atklāts plkst.10.00, bet visas dienas garumā “Domina Shopping” apmeklētāji varēs apmeklēt gan kompāniju stendus, gan sekot līdzi to prezentācijām un īpašajām aktivitātēm. Savukārt par mājokļa finansēšanas iespējām interesentus turpat konsultēs bankas Citadele eksperti. Apmeklētāji aicināti novērtēt kompāniju sniegumu un apkalpošanu, pasākuma laikā balsojot par mājīgāko stendu.

Atgriezties