Dalīties:

Profesionāļu kluba vebinārs 24.05.2024.

Profesionāļu kluba vebinārs 24.05.2024. "Kā atrast jaunus klientus un savlaicīgi pamanīt jaunu darījumu iespējas? Kā atvieglot ikdienas darbu un AML prasību ievērošanu?"

Kad: 24.05.2024. plkst. 10.00-12.00

Ilgums: 3 akadēmiskās stundas

Norises vieta: Zoom.us

Biļete: 0-30 eur

Aicinām Jūs uz vebināru, kura ietvaros runāsim par to, kā atrast jaunus klientus un savlaicīgi pamanīt jaunu darījumu iespējas, kā arī runāsim par to, kā atvieglot ikdienas darbu un AML prasību ievērošanu.

Zināšanas par to, kādi dati un rīki ir pieejami nekustamo īpašumu jomā un kā tos izmantot, var lieti noderēt gan pieredzes bagātiem speciālistiem, gan tiem, kuri tikai vēl iegūst savas zināšanas un prasmes tajā.

Izaugsmi nekustamo īpašumu darījumu jomā nodrošina gan prasme piesaistīt jaunus klientus, gan spēja ieraudzītu jaunas darījumu iespējas. Semināra pirmajā daļā uzzināsiet kā izmantot tiešsaistē pieejamos risinājumus  nekustamo īpašumu jomā –  datubāzes un monitoringu, kā arī vairāk uzzināsiet par datu atlases iespējām, kas ļauj iegūt datus atbilstoši katra vajadzībām.

Tā kā darījumos ar nekustamo īpašumu ir paaugstināts risks nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijā, starpniecības ar nekustamajiem īpašumiem jomas uzņēmumi un nekustamā īpašuma aģenti ir vieni no NILLTPFN likuma subjektiem. Likumā noteiktā obligātā klientu izpēte un  to risku izvērtēšana nebūt nav vienkāršs uzdevums. Tas prasa arī gan laiku, gan citus resurus. Par to, kādi risinājumi ir pieejami AML jomā, lai efektivizētu likuma prasību izpildi, būs iespēja uzzināt semināra otrajā daļā.

Kad: 24/05/2024, plkst.10:00 – 12:00

Ilgums: 3 akadēmiskās stundas

Kluba norises vieta: Zoom.us

Vebināra dalības nosacījumi:

– LANĪDA biedriem BEZ MAKSAS (biedriem ar biedru maksas parādu – par maksu)
– LANĪDA asociēto kompāniju darbiniekiem – 15 eiro (viens asociētā biedra darbinieks – bez maksas).
– Viesiem, kas nav LANĪDA biedri – 30 eiro.

– LĪVA biedriem – 15 eiro

REĢISTRĀCIJA OBLIGĀTA ŠEIT!