Dalīties:

LANĪDA NĪ Konference

LANĪDA NĪ Konference

Kad:

Ilgums:

Norises vieta:

Biļete:

Decembrī nekustamo īpašumu profesionāļi pulcējās nozares konferencē Cēsīs

Lai diskutētu par aktuālajiem jautājumiem nozarē, Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija (LANĪDA), nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv un banka Citadele organizēja nekustamo īpašumu tirgus profesionāļu konferenci, kas norisinājās Cēsīs Vidzemes koncertzālē 2. decembrī.

Konferences programma ŠEIT!

Aicinām dalīties ar foto mirkļiem no pasākuma, apkopoti šeit: https://failiem.lv/u/vewxtu7px un https://failiem.lv/u/m9s9an4f9

Prezentācijas šeit: https://ej.uz/6i7h

LANĪDA konference ir nekustamā īpašuma nozares gada notikums, kas pulcēs gan kompānijas, gan aģentus, viedokļu līderus un nozares politikas veidotājus! Šis arī nekustamo īpašumu jomā strādājošajiem ir izaicinājumiem bagāts laiks, tāpēc vienkopus ar profesionāļiem diskutēsim, kā globāli mainās nekustamo īpašumu tirgus un klientu paradumi, kādas iespējas ieraudzīt un kā prasmīgi tās izmantot šajā laikā,” saka LANĪDA valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits.

Konferences laikā plānots runāt par nekustamā īpašuma attīstības tendencēm un ekonomikas attīstības prognozēm, nekustamā īpašuma attīstību un saglabāšanu reģionos, publiskā sektora nomnieku un iznomātāju izaicinājumi un risinājumi 2023. gadā. Savukārt diskusijas plānotas četrās tēmās: “Ko mācīties no krīzes?”, “Nākotnes klients – izmaiņas sabiedrības attīstībā, paradumos”, “Vai karš mainīs ES zaļo kursu?” un “Jauno mājokļu attīstības tendences”.

Šobrīd klienti izrāda pastiprinātu interesi par nekustamā īpašuma nākotnes perspektīvi un EIRIBOR likmes izmaiņu ietekmi uz katru individuāli. Mūsu mērķis ir kopā ar nekustamā īpašuma nozares ekspertiem pārrunāt kopīgos izaicinājumus un meklēt atbildi – kā izvērtēt objektīvi un iegūt ilgtermiņā, nepalaižot garām iespējas izaugsmes brīdī,” Jānis Mūrnieks, Citadeles privātpersonu apkalpošanas direkcijas vadītājs un konferences paneļdiskusijas dalībnieks.

Savukārt nekustamā īpašuma sludinājumu portāla City24.lv vadītājs Maksis Karlins pauž:

“Analizējot pēdējā ceturkšņa nekustamā īpašuma tirgu gan no piedāvājuma, gan pieprasījuma puses, ir redzams, ka tajā pašlaik notiek dažādas svārstības. Šobrīd skats nākotnē par tirgus perspektīvu un virzību ir ļoti neskaidrs un daudzi jautājumi paliek neatbildēti, jo būtībā piedzīvojam laiku, kas ir unikāls gan ģeopolitiskā, gan ekonomiskā aspektā. Šāda ekonomiskā situācija tirgū līdz šim nekad nav bijusi: aug inflācija un euribor, cilvēku stabilitāti “sašūpo” arī dažādi emocionāli faktori un tas tiešā veidā ietekmē arī darījumus īpašumu tirgū.

Tāpēc šobrīd īpaši svarīgi ir profesionāļiem nākt kopā un diskutēt, kā labāk un veiksmīgāk strādāt, virzīties uz priekšu. Šī konference būs lieliska platforma, kur atrast atbildes uz aktuāliem jautājumiem un dalīties savstarpējā pieredzē.”

Pasākuma laikā notiks arī nozares apbalvojuma “GADA AĢENTS 2022” pasniegšana piecās nominācijās.

No septembra LANĪDA sava biroja darbību ir pārcēlusi uz Cēsīm. Šī Vidzemes pilsēta kļuvusi par mājvietu ne vienam vien uzņēmumam, kas nolēmis darba vietas izvietot ārpus galvaspilsētas vai pat starptautiskām kompānijām, kas atzinušas mierīgās Cēsīs par labāko biznesa attīstības galamērķi. Arī mūsu lēmums pārcelt biroju bija ne vien ekonomisku apsvērumu dēļ, bet kā signāls nozarei par nekustamo īpašumu potenciālu ārpus Rīgas, ko Cēsu gadījumā apliecina kopējā pieejamā infrastruktūra un piedāvājums, organizējot LANĪDA konferenci,” piebilst A. Šmits.

Iepriekšējā LANĪDA organizētā konference notika 2019. gadā; pēc tam pandēmijas dēļ tā netika organizēta.

Privātuma atruna

Papildu informācija:
Sandra Rasnača
LANĪDA izpilddirektore
Mob. tel.: 22535583

lanida@lanida.lv