Dalīties:

LANĪDA, banka Citadele  KONFERENCE  “Nekustamo īpašumu nozare nākotnes telpā”, “Property Market Outlook: Envisioning Tomorrow's Landscape”

LANĪDA, banka Citadele KONFERENCE “Nekustamo īpašumu nozare nākotnes telpā”, “Property Market Outlook: Envisioning Tomorrow's Landscape”

Programma šeit

Kad: 13.09.2024.

Ilgums: 10 akadēmiskās stundas

Norises vieta: Splendid Palace, Elizabetes 61, Rīga

Biļete: 120 - 300 eur

Atzīmējot Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas 30 gadu jubileju, 13. septembrī LANĪDA aicina nozares profesionāļus atzīmēt šos svētkus kopā!

Lai diskutētu par nozarē svarīgām tēmām un atskatītos un 30 gadiem nekustamo īpašumu jomā Latvijā, 13. septembrī Rīgā, Splendid Palace norisināsies starptautiskā konference “Nekustamo īpašumu nozare nākotnes telpā”, kas pulcēs LANĪDA sadarbības partnerus no ārvalstu organizācijām.

Dienas noslēgumā dalībnieki aicināti uz jubilejas atzīmēšanu svinīgā un muzikālā noskaņā.

Šāda līmeņa konference nekustamo īpašumu nozarē notiks pirmo reizi. Tas būs pasākums, kas vienkopus pulcēs ne tikai kompetentus ārvalstu un Latvijas ekspertus, bet sniegs vērtīgu saturu un piedāvās jēgpilnas diskusijas.

Šogad LANĪDA atzīmē 30 gadus, kopš vienā organizācijā izdevies pulcēt kompānijas un individuāli strādājošus profesionāļus, kuriem rūp nekustamo īpašumu nozares attīstība Latvijā. Ik gadu LANĪDA konferencēs mēs atskatāmies, kāds bijis konkrētais kalendārais gads. Šoreiz mūsu atskaites punkts būs mērāms gandrīz vienlīdz ar Latvijas neatkarību. Pulcējot ne tikai biedrus, bet arī sadarbības partnerus un ekspertus, mēs turpināsim aktualizēt nozarei svarīgus jautājumus un meklēt atbildes,” gaidot konferenci stāsta LANĪDA valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits.

Pasākumā piedalīsies Eiropas Nekustamo īpašumu profesiju asociācijas CEPI (European Association Of Real Estate Professions), kā arī ASV Nacionālā asociācijas REALTORS® (NAR) globālais vēstnieks Ukrainā, Latvijā, Lietuvā un Polijā, pārstāvji no Lietuvas, Gruzijas un Igaunijas radniecīgajām organizācijām un eksperti no Latvijas finanšu institūcijām: Latvijas Bankas, bankas Citadele, publiskā un nevalstiskā sektora organizācijām.

Konferencē pirmo reizi tiks publiskots LANĪDA un Vidzemes Augstskolas pētījums par nekustamo īpašumu nozares reputāciju. Notiks diskusijas par jauno dzīvojamā fonda attīstību un mājokļu pieejamību Baltijā un Eiropā, investīciju piesaistes iespējas Latvijā u.c. tēmām.

Konferences programma lasāma šeit:

Nekustamā īpašuma konference | Lanida

Ieejas kartes iegādājamas Mobilly.