Mājokļu dienu laikā profesionāļi diskutēs par Jauno projektu attīstības tendencēm un koka būvniecības perspektīvām Latvijā

Dalīties:


Mājokļu dienu laikā profesionāļi diskutēs par Jauno projektu attīstības tendencēm un koka būvniecības perspektīvām Latvijā

Lai sniegtu iespēju ikvienam interesentam iespēju vienuviet uzzināt visu aktuālo par nekustamā īpašuma tirgus tendencēm, mājokļa iegādes iespējām un piedāvājumu jaunajos projektos, Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA kopā ar banku “Citadele” un tirdzniecības centru “Domina Shopping” šīs nedēļas nogalē, 17. un 18. maijā, aicina uz “Mājokļu dienām 2024”.

Abas dienas, piektdien un sestdien, no plkst. 10.00 līdz 21.00, tirdzniecības centra apmeklētājiem būs iespēja uzzināt jaunāko informāciju par nekustamā īpašuma tirgus tendencēm, saņemt nozares ekspertu konsultācijas par mājokļu iegādi, pārdošanu, vērtēšanu vai īri, kā arī iepazīties ar aktuālo piedāvājumu mājokļu iegādei jaunajos projektos.

Piedalīšanos “Mājokļa dienā” apstiprinājuši: “Latio”, “Ober House Real Estate Latvia”, “Pillar Capital”, “Prime Realty”, “Estera Development”, “Baltic State”, “Emi Consult”, “KBO”, “A Plus Investment Allaince”, “CMB Housing Solutions”, banka Citadele.

Savukārt nozares profesionāļiem piektdien, 17. maijā, pirmo reizi Mājokļu dienu laikā norisināsies tīklošanās un informatīvie pasākumi.

  • 00–11.00 Nekustamā īpašuma aģentu tīklošanās brokastis
  • 00–12.30 Diskusija “Jauno projektu attīstības tendences”
  • 30–14.00 Diskusija “Koka māju būvniecības nākotne Latvijā”

 

Diskusijā “Jauno projektu attīstības tendences” dalībnieki apmainīsies ar viedokļiem par jauno projektu tirgus situāciju, tirgus dalībieku uzvedību šajā laikā, kā arī Euribor likmes samazināšanas prognozēm un Zaļā kursa ietekmi uz jauno projektu attīstību nākotnē.
Sarunu vadīs Jānis Lielpēteris, LTRK valdes loceklis. Viedokļu līderu statusā šajā pasākumi piedalīšanos ir apstiprinājuši: Aigars Šmits, LANĪDA valdes priekšsēdētājs, Pēteris Guļāns, “Pillar Living” valdes priekšsēdētājs, Artis Zeiļa, Bankas Citadele sadarbības partneru darījumu vadītājs, Evija Dzenīte, “Latio”  Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāja, Kārlis Knēziņš, LANĪDA Stratēģiskās komitejas vadītājs

Savukārt diskusijā “Koka māju būvniecības nākotne Latvijā” Latvijas koka būvniecības klastera izpilddirektora Kristapa Cepļa vadībā dalībniekie pārspriedīs privātmāju būvniecības tendences, koka karkasa privātmāju popularitāti un koka ēku būvniecības nākotni Latvijā.

Kā eksperti šajā diskusijā piedalīsies: Marija Katrīna Dambe, Vidzemes Augtskolas studiju virziena “ARHITEKTŪRA UN BŪVNIECĪBA” direktore, Jānis Mūnieks, Bankas Citadele Privātpersonu apkalpošanas direkcijas vadītājs, Vēsma Lukstiņa, Cēsu novada būvvaldes arhitekte, Diāna Frīdenberga, “Ober Haus Real Estate Latvia” valdes priekšsēdētāja un Mārtiņš Prīsis, “CMB Housing Solutions” vadītājs.

Diskusijām varēs sekot arī LANĪDA un partneru Facebook kontos.

Mūsu iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka “Mājokļu dienas” ir nozīmīgs un plaši apmeklēts pasākums, tāpēc šogad tas būs pieejams divas dienas – piektdien un sestdien, lai pēc iespējas vairāk apmeklētāju varētu rast atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem. “Mājokļa dienas” tirdzniecības centrā “Domina Shopping” organizējām arī pērn, vienkopus pulcējot 20 kompānijas un tūkstošiem apmeklētāju. Tas liecina, ka šādi pasākumi ir nepieciešami, jo cilvēki vēlas saņemt bezmaksas konsultācijas, uzzināt aktuālo informāciju vienuviet un iepazīties ar potenciālajiem nekustamā īpašuma aģentiem, kas var palīdzēt nekustamo īpašumu darījumos. Liels prieks, ka arī šogad dalībnieku skaits plānojas desmitos, turklāt to skaitu šogad papildinās arī koka ēku ražotāju ekspozīcijas, kā arī būs īpaši piedāvājumi “Mājokļu dienu” dalībniekiem. Protams, neatņemama pasākuma daļa būs arī bankas “Citadele” individuālās konsultācijas, kas šajā izaicinājumiem pilnajā laikā ir īpaši svarīgas nozīmīgu lēmumu pieņemšanā,” stāsta LANĪDA izpilddirektore Sandra Rasnača.

“Viena no tirdzniecības centra “Domina Shopping” prioritātēm ir pastāvīgas rūpes par mūsu apmeklētājiem, tāpēc mēs darām visu, lai tirdzniecības centrā pavadītais un mūsdienu straujajā ikdienas ritmā tik vērtīgais laiks būtu pēc iespējas kvalitatīvāks. Apmeklētājiem piedāvājam gan maksimāli plašu pieejamo pakalpojumu klāstu, kas ļauj vienuviet paveikt visu nepieciešamo, gan īstenojam dažādas nozares pasākumus, kur ikvienam ir iespēja saņemt speciālistu konsultācijas vai iepazīties ar aktuālo informāciju. Tirdzniecības centri jau sen nav vairs tikai iepirkšanās vietas – tas ir ērtums, pieejamība, dzīvesstils, tāpēc arī patiesi priecājamies, ka mūsu plašo pasākumu loku jau otro gadu papildina “Mājokļu dienas”, tādējādi ļaujot ikvienam interesantam uzzināt visu aktuālo arī šajā – mājokļu – jomā, kam nenoliedzami ir būtiska ietekme uz mūsu kopējo labsajūtu. Jo kur gan vēl smelties lielāku mieru, iedvesmu un enerģiju jaunu mērķu sasniegšanā, ja ne mājās!” ir pārliecināta tirdzniecības centra “Domina Shopping” direktore Dina Bunce.

Artis Zeiļa, bankas Citadele sadarbības partneru attiecību vadītājs:

Pavasaris katru gadu iesākas ar pastiprinātu interesi par mājokļa iegādi. Ja mājokļa iegādei nepieciešams finansējums, tad kvalitatīva konsultācija ar kreditēšanas ekspertu ir viens no pamatiem, lai pieņemtu pareizu lēmumu šajos mainīgajos apstākļos.  “Mājokļu dienās” būs iespēja uzzināt aktuālāko informāciju par šī brīža kreditēšanas piedāvājumiem un citiem ar mājokļa kredītu saistītiem jautājumiem.”

Mājokļu dienas tirdzniecības centrā “Domina Shopping” apmeklētājiem būs pieejamas šī gada 17. un 18. maijā no pulksten 10.00 līdz 21.00.

“Mājokļu dienas” organizē LANĪDA sadarbībā ar “Domina Shopping”, “EfTEN Capital” un banku “Citadele”. Pasākumu atbalsta “EfTEN Capital” un nekustamo īpašumu sludinājumu portāls “City24.lv”, kā arī Latvijas Koka būvniecības klasteris.

 

 

Papildu informācija:

Sandra Rasnača

LANĪDA izpilddirektore
Mob. tel.: 22535583

E-pasts: lanida@lanida.lv

Atgriezties