Mājokļu dienu laikā iedzīvotājiem būs iespēja saņemt nozares ekspertu bezmaksas konsultācijas

Dalīties:


Mājokļu dienu laikā iedzīvotājiem būs iespēja saņemt nozares ekspertu bezmaksas konsultācijas

Nekustamā īpašuma nozare pēdējos gados ir piedzīvojusi vairākus izaicinājumus, kas ne vien daudziem licis atlikt lēmumu par sava īpašuma iegādi, bet arī būtiski mazinājis jauno mājokļu aktivitāti tirgū. Mājokļa iegāde ir nozīmīgs un nereti arī viens no lielākajiem un atbildīgākajiem iedzīvotāju dzīves lēmumiem, ko ietekmē gan katra individuālās finanšu iespējas, gan pēdējo gadu laikā pieaugusī dzīves dārdzība un Euribor likmes.

Lai sniegtu iespēju ikvienam interesentam iespēju vienuviet uzzināt visu aktuālo par nekustamā īpašuma tirgus tendencēm, mājokļa iegādes iespējām un piedāvājumu jaunajos projektos, Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA kopā ar banku “Citadele” un tirdzniecības centru “Domina Shopping” šī gada 17. un 18. maijā aicina uz “Mājokļu dienām 2024”.

Pasākuma norises laikā apmeklētājiem būs iespēja uzzināt jaunāko informāciju par nekustamā īpašuma tirgus tendencēm, saņemt nozares ekspertu konsultācijas par mājokļu iegādi, pārdošanu, vērtēšanu vai īri, kā arī iepazīties ar aktuālo piedāvājumu mājokļu iegādei jaunajos projektos un koka ēku piedāvājumu.

Mūsu iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka “Mājokļu dienas” ir nozīmīgs un plaši apmeklēts pasākums, tāpēc šogad tas būs pieejams divas dienas – piektdien un sestdien, lai pēc iespējas vairāk apmeklētāju varētu rast atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem. “Mājokļa dienas” tirdzniecības centrā “Domina Shopping” organizējām arī pērn, vienkopus pulcējot 20 kompānijas un tūkstošiem apmeklētāju. Tas liecina, ka šādi pasākumi ir nepieciešami, jo cilvēki vēlas saņemt bezmaksas konsultācijas, uzzināt aktuālo informāciju vienuviet un iepazīties ar potenciālajiem nekustamā īpašuma aģentiem, kas var palīdzēt nekustamo īpašumu darījumos. Liels prieks, ka arī šogad dalībnieku skaits plānojas desmitos, turklāt to skaitu šogad papildinās arī koka ēku ražotāju ekspozīcijas, kā arī būs īpaši piedāvājumi “Mājokļu dienu” dalībniekiem. Protams, neatņemama pasākuma daļa būs arī bankas “Citadele” individuālās konsultācijas, kas šajā izaicinājumiem pilnajā laikā ir īpaši svarīgas nozīmīgu lēmumu pieņemšanā,” stāsta LANĪDA izpilddirektore Sandra Rasnača.

Līdz ar iedzīvotāju konsultācijām piektdien, 17. maijā, norisināsies arī vairāki profesionāļu pasākumi, piemēram, Aģentu tīklošanās brokastis un diskusijas “Jauno projektu attīstības tendences” un “Koka māju būvniecības nākotne Latvijā”.

“Viena no tirdzniecības centra “Domina Shopping” prioritātēm ir pastāvīgas rūpes par mūsu apmeklētājiem, tāpēc mēs darām visu, lai tirdzniecības centrā pavadītais un mūsdienu straujajā ikdienas ritmā tik vērtīgais laiks būtu pēc iespējas kvalitatīvāks. Apmeklētājiem piedāvājam gan maksimāli plašu pieejamo pakalpojumu klāstu, kas ļauj vienuviet paveikt visu nepieciešamo, gan īstenojam dažādas nozares pasākumus, kur ikvienam ir iespēja saņemt speciālistu konsultācijas vai iepazīties ar aktuālo informāciju. Tirdzniecības centri jau sen nav vairs tikai iepirkšanās vietas – tas ir ērtums, pieejamība, dzīvesstils, tāpēc arī patiesi priecājamies, ka mūsu plašo pasākumu loku jau otro gadu papildina “Mājokļu dienas”, tādējādi ļaujot ikvienam interesantam uzzināt visu aktuālo arī šajā – mājokļu – jomā, kam nenoliedzami ir būtiska ietekme uz mūsu kopējo labsajūtu. Jo kur gan vēl smelties lielāku mieru, iedvesmu un enerģiju jaunu mērķu sasniegšanā, ja ne mājās!” ir pārliecināta tirdzniecības centra “Domina Shopping” direktore Dina Bunce.

“Mājokļu dienās” piedalīsies tādi uzņēmumi kā banka “Citadele”, “Latio”,  “Ober Haus Real Estate Latvia”, “Pillar Capital”, “Prime Realty”, “Estera Development”, “Baltic States”, “Emi Consult”, “Sky energo”, “CMB Housing Solutions”, “HUS.LV ECO HOUSES” u.c.

Artis Zeiļa, bankas Citadele sadarbības partneru attiecību vadītājs:

Pavasaris katru gadu iesākas ar pastiprinātu interesi par mājokļa iegādi. Ja mājokļa iegādei nepieciešams finansējums, tad kvalitatīva konsultācija ar kreditēšanas ekspertu ir viens no pamatiem, lai pieņemtu pareizu lēmumu šajos mainīgajos apstākļos.  “Mājokļu dienās” būs iespēja uzzināt aktuālāko informāciju par šī brīža kreditēšanas piedāvājumiem un citiem ar mājokļa kredītu saistītiem jautājumiem.”

Mājokļu dienas tirdzniecības centrā “Domina Shopping” apmeklētājiem būs pieejamas šī gada 17. un 18. maijā no pulksten 10.00 līdz 21.00.

“Mājokļu dienas” organizē LANĪDA sadarbībā ar “Domina Shopping”, “EfTEN Capital” un banku “Citadele”. Pasākumu atbalsta “EfTEN Capital” un nekustamo īpašumu sludinājumu portāls “City24.lv”, kā arī Latvijas Koka būvniecības klasteris.

 

Atgriezties