IMMOSTATE: KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences projektā pārdoti jau 80% dzīvokļu, šobrīd pieejamais vairs tikai 36 dzīvokļi

Dalīties:


IMMOSTATE: KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences projektā pārdoti jau 80% dzīvokļu, šobrīd pieejamais vairs tikai 36 dzīvokļi

Interesentiem īpaši aktivizējoties aizvadītā gada nogalē, KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences projektā pieejamo dzīvokļu skaits sarucis līdz 36 dzīvokļiem. Tādējādi no kopumā projektā esošajiem 184 dzīvokļiem pārdoti jau 80% dzīvojamās platības.

Cilvēki, kas iegādājas īpašumu KALNCIEMA KVARTĀLA rezidencēs, izvēlas to ne tikai kvalitātes un izdevīgās lokācijas dēļ. Mājīgums, ko sniedz slēgta privāta teritorija ar milzīgu atpūtas zonu, rotaļlaukumu un automašīnas novietošanas iespējām, un drošības sajūta, kuru pastiprina teritorijas videonovērošana un fiziska diennakts apsardze, ir ļoti būtiski faktori, kurus nodrošina tikai retais no jaunajiem projektiem – it īpaši, ja runa ir par dzīvojamajām platībām, kuras iespējams iegādāties, sākot no 52000 EUR.

“KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences ir izveidots kā jauns dzīvojamais kvartāls kādreizējās tekstilizstrādājumu fabrikas “Rita” vietā – projekta attīstītājs veicis saudzīgu esošo ēku atjaunošanu, piešķirot vēsturiskajām būvēm jaunu un modernu elpu, to veiksmīgi padarot par mājīgu, gaišu un aicinošu dzīves vietu”, stāsta “IMMOSTATE” pārdošanas konsultants Jānis Mednis.

Projekts KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences sastāv no trim četrstāvu dzīvojamām ēkām un viena, atsevišķi novietota, korpusa ar individuāliem dzīvokļiem un tiem pieguļošām terasēm. Kopā projektā izvietoti 184 dzīvokļi 26 m² līdz 100 m² platībā: gan apartamenta tipa, gan plaši dzīvokļi ar privātmājas sajūtu, gan arī moderni, saulaini, pusotra stāva dzīvokļi ar lieliem logiem un izeju uz terases. Projekta atrodas Valentīna iela 16 – vien dažu soļu attālumā no Rīgas galvenajām ielām un vienlaikus klusajā Āgenskalnā.

“Mēs regulāri rīkojam Atvērto durvju dienas, jo esam pārliecinājušies, lai cik skaistas būtu fotogrāfijas un apraksti izsmeļoši – tā pozitīvā aura, ko veido jau esošie KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences iedzīvotāji, rīkojot kopīgus svētkus, lemjot par sadzīves jautājumiem vai vienkārši pavadot lieku minūti kopīgā atpūtas zonā, nesteidzoties noslēgties savā privātīpašumā, ir sajūtama tikai klātienē. Turklāt mūs novērtē un atbalsta Latvijas lielākās bankas – regulāri piedaloties Atvērto durvju dienās un konsultējot interesentus par finansējuma saņemšanas iespējām nepieciešamības gadījumā”, stāsta J. Mednis.

Arī 7. februārī, laikā no pl. 16:30 līdz pl. 20:00 visiem interesentiem būs iespēja klātienē apskatīt KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences. Šajās atvērto durvju dienās interesentus pavadīs un konsultēs IMMOSTATE nekustamā īpašuma speciālisti, bet Citadele eksperti sniegs informāciju par iespējamo finansējumu. Turklāt, saglabājot tradīcijas, arī februārī būs pieejams īpašs piedāvājums kādai konkrētai dzīvokļu kategorijai un tieši Atvērto durvju apmeklētāji būs tie, kuri pirmie par to uzzinās.

Plašākai informācijai:

Ralfs Lossans
PR un mārketinga speciālists
ralfs.lossans@immostate.lv
tel. +371 29138929
immostate.lv

Atgriezties