Pierakstīties šai RSS barotnei

FIABCI/LANĪDA FORUMS: FIABCI Baltijas attīstītāju forumā ielūkosies nekustamo īpašumu nozares nākotnē

  • Publicēts Ziņas

25.-26. septembrī Rīgā notiks ikgadējais FIABCI Baltijas nekustamo īpašumu attīstītāju forums. Šogad nozares profesionāļiem tiks dota iespēja ielūkoties nākotnē caur nekustamo īpašumu nozares prizmu. Kā galveno foruma tēmu organizatori izvēlējušies futuroloģijas – nākotnes tendenču izpētes - ekspertu un NĪ nozares profesionāļu domapmaiņu par to, kāda tiek prognozēta nākotne, ņemot vērā tehnoloģiskās, ekonomiskās, sociālās u.c. veidu tendences un paredzot gaidāmos attīstības virzienus, tai skaitā - šobrīd vēl nepastāvošas tendences, un kā tas var skart un ietekmēt NĪ nozari.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Aktivitāte rūpnieciski-industriālo platību tirgū mērena, strauju izaugsmi neprognozē

  • Publicēts Prese

Rūpnieciski-industriālo platību (noliktavas, rūpnīcu objekti un industriālie parki) nekustamo īpašumu (NĪ) tirgū attīstība pēdējo gadu laikā gājusi roku rokā ar tautsaimniecības izaugsmi. Nozare atzīst: nav jēgas attīstīt ražošanas kompleksus, ja valstī tautsaimniecība ir atstāta novārtā un neattīstītās ražošana, kā arī netiek pienācīgi piesaistītas ārvalstu investīcijas un ārvalstu lielražotāji lielai un apjomīgai ražošanai.

Tādēļ šī segmenta attīstība tiek raksturota kā mērena jeb kā nozares pārstāvji saka: desmit ballu skalā – „uz seši”, un arī tuvākajā laikā šajā NĪ segmentā netiek prognozēta strauja izaugsme.

Lasīt vairāk...

LANĪDA nekustamo īpašumu profesionāļu klubā liela interese par to, kā izsargāties no krāpšanas gadījumiem

  • Publicēts Prese

Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) profesionāļu kluba ikmēneša tikšanās bija plaši apmeklēta: tika pulcēta pilna semināra zāle ar LANĪDA biedriem, kuri bija ieradušies uzklausīt ekspertu – Zvērinātu advokātu biroja Vilgerts pārstāvju - lekciju par to, kā izsargāties no krāpšanas gadījumiem.

Lasīt vairāk...

5 ieteikumi, kā īsā laika periodā pārdot savu īpašumu

  • Publicēts Prese

Nekustamā īpašuma pārdošana ir sarežģīts process, it īpaši,  ja īpašumu nepieciešams realizēt iespējami īsā laika periodā, tomēr ar pareizo pieeju un sagatavošanos darījuma procesa gaitu ir iespējams ievērojami paātrināt. Nekustamo īpašumu uzņēmuma „IMMOSTATE” pārdošanas nodaļas vadītājs Aigars Strods dalās ar pieciem vērtīgiem ieteikumiem, ko ņemt vērā, lai īpašumu realizētu sekmīgi un ātri. 

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Baltic Sotheby`s International Realty: Jūrmala – viens no aktīvākajiem nekustamo īpašumu darījumu reģioniem valstī

Jūrmala vienmēr ir bijusi un arī paliks kā viens no aktīvākajiem nekustamā īpašuma (NĪ) tirgus reģioniem Latvijā. Tam par iemeslu ir gan pilsētas ģeogrāfiskais stāvoklis (tuvu galvaspilsēta, tuvu lidosta), gan attīstīta pilsētas infrastruktūra, gan pozitīva ekoloģiskā vide un tikai šai pilsētai raksturīgā īpašā koka arhitektūras aura. 
Dzīvokļi vēl aizvien ir populārākais NĪ produkts biznesa klases, premium un luxury segmentā Jūrmalā, ko apliecina šī gada pirmā pusgada dati: kūrortpilsētā reģistrēts 61 darījums ar dzīvokļiem, kuru vērtība ir no 150 000 eiro līdz pusmiljonam eiro un vairāk. Joprojām aktīvākā pircēju daļa (54%) ir nerezidenti, bet novērots, ka arī vietējo pircēju aktivitāte palielinās. Pircēju vidū pieprasītākie ir 3-4 istabu dzīvokļi 100-150 m² platībā, cenā līdz 2 tūkst. EUR/m².

 

Lasīt vairāk...