PAR BIZNESA BROKASTĪM „HANZAS REZIDENCĒ”

 

LANĪDA asociētais biedrs, kompānija LNK Properties aicina aģentus, kas specializējas uz lielu investīcijas objektu pārdošanas, uz biznesa brokastīm svaigā gaisā, ēku kompleksa „HANZAS REZIDENCE” dārzā.

Šis ir unikāls gadījums, kad attīstītājs aicina aģentus uz sadarbību nevis atsevišķu dzīvokļu, bet gan visa NĪ objekta pārdošanā. LNK Properties no savas puses piedāvā starpniekam interesantus sadarbības noteikumus un elastīgu objekta cenu.

Kad, kur: š.g. 24.maijā plkst.10.00, Hanzas ielā 2a (aicinām vilkt ērtus apavus, jo pasākums paredzēts ārā, draudzīgā profesionālā gaisotnē J).

Lūdzam apstiprināt savu dalību sūtot e-pastu uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par objektu:

21. jūlijā “LNK Properties”, kurā ietilpst SIA “Hanzas rezidence”, saņēma Rīgas pilsētas būvvaldes atzīmi par projektēšanas nosacījumu izpildi. Būvvaldes atzinuma saņemšana tehniskajam projektam iezīmē jaunu posmu “HANZAS REZIDENCE” projekta attīstībā. Dzīvojamās ēkas Rīgā, Hanzas ielā 2a, projekta koncepcija izstrādāta, izvērtējot vietu un vēsturi. Projekts paredz veidot jaunu, mūsdienīgi funkcionālu būvapjomu, kas ar savu formu valodu un proporcijām respektē esošo pilsētvidi un vēsturisko apbūves mērogu.

“HANZAS REZIDENCE” ir elegants ēku komplekss, kurš sastāv no vēsturiskas četru stāvu ēkas ar platību  - 1100 m2 , kas paredz ekskluzīvu penthausu 4. stāvā, un 7 stāvu jaunbūves ar plašām terasēm un kopējo platību 3000 m2. Atsevišķi jāizceļ ēkas teritorijai pieguļošs, labiekārtots personīgais parks ar strūklaku, kā arī pazemes autostāvvieta.

Projekta autors, arhitekts Visvaldis Sarma norāda: “Projekta izveidē nozīmīga loma atvēlēta Rīgas upes gultnei - tā vēsturiski veidojusies un mainījusies, bet saglabājusi precīzi nolasāmu lineāru ārtelpu cauri vairākiem pilsētas kvartāliem – „ūdens” līnija veido ēkas arhitektonisko veidolu, definē vadlīnijas, konceptuālos pamatelementus un iespaido ēkas arhitektonisko veidolu.

Pilsētbūvnieciski pamatots, apzaļumots un labiekārtots lineārs iekšpagalms un ortogonālu būvapjomu kārtojums ar uzsvērtu pilsētbūvniecisku virzienu ir vēstures liecība par Rīgas izzudušās upes vietu un vēsturi pilsētā.”

Projekta mērķis ir izveidot „premium” klases dzīvojamo ēku, kas atbilstu visām mūsdienu cilvēka prasībām, kā arī uzlabotu pilsētas vidi, tādēļ projekta izstrādes stadijā rūpīgi apzināti vēsturiskie aspekti.

Ēkas būvniecībā izmantoti jaunākie materiāli, kas rada neitrālu fonu ēkas vēsturiskajam pamatam, tādā veidā radot vienotību starp divām laika telpām.

Plašāk par “HANZAS REZIDENCI”: http://ieej.lv/dcady

 

 

Pēdējo reizi rediģētsCeturtdiena, 25 Maijs 2017 11:01
atpakaļ uz augšu